Her Grupta 30 Ders

5.000 'de Fazla Metin

20.000 'de Fazla Kelime

18 Adet Egzersiz

Hızlı Okuma

Dersler öğrenci ile yüzyüze ve/veya online olarak 1 ve/veya 2 aylık bir program şeklinde planlanır. Toplam ders saati 24 derstir. Eğitimler online platform ile desteklenir.

Online göz egzersizleri platform, eğitim seviyenize göre (ilk, orta, lise, üniversite, yüksek lisans, doktora gibi) günde 1 seans olmak üzere 30 günlük özel bir eğitim müfredatı düzenler.

Her öğrenci sisteme kullanıcı adı ve şifre ile giriş yapar. Her güne özel yapılması gereken antreman listesi ekranınıza gelir. Her antreman yapıldığında sistem otomatik olarak sizden bir sonraki egzersizi yapmanızı isteyecektir. 30 gün süresince eğitim devam eder ve eğitim sonrasında okuma hızınız en az 2 ile 4 kat arasında artış gösterir. Online eğitim sistemine istediğiniz zaman giriş yaparak dersleri sırası ile takip edebilirsiniz. Online Hızlı Okuma kişiye özel eğitim hazırlaması, geri bildirimlerle öğrenci ve veliye bilgi gönderme ve daha bir çok ayrıcalıklarla diğer hızlı okuma platformlarından ayrışmaktadır.

Online Hızlı Okuma’da her eğitim grubuna özel metinler ve kelime bulunmaktadır. Ayrıca sistem gelişimi de yine eğitim grubuna özel ayarlanmıştır. Yani hiç bir eğitim eğitim içeriği, diğerleri ile aynı değildir.

Online Hızlı Okuma, ilkokul 2 ve 3. sınıflar için PRATİK OKUMA grubu bulunmatadır. Bu eğitim grubu hızlı okumaya geçmeden önce öğrencilerin doğru sesli okumalarını sağlamaktadır. Bu eğitim grubundan sonra, ilkokul 4, üniversite, doktora, genel ve disleksi olmak üzere ayrı eğitim grubu bulunmaktadır.

HIZLI OKUMA EĞİTİM GRUPLARI

Hızlı okuma ve anlama eğitimini her yaş ve gruptan bireyler katılabilmektedir. Online hızlı okuma ve anlama platformu için size en uygun grubu seçerek, hemen eğitime başlayabilirsiniz.

İlkokul (2-3)

İlkokul 2 ve 3. Sınıflar İçin Pratik Okuma Grubu

İlkokul (4)

İlk Okul 4. Sınıflar İçin Hızlı Okuma

Ortaokul

Ortaokul Öğrencileri İçin Hızlı Okuma

Lise

Lise Öğrencileri İçin Hızlı Okuma

Üniversite

Üniversite Öğrencileri İçin Hızlı Okuma

Doktora

Doktora Öğrencileri İçin Hızlı Okuma

Genel

Genel Okuyucular İçin Hızlı Okuma

Disleksi

Disleksili Bireylerde Hızlı Okuma Eğitimi

Eğitim Rehberi

Sizin için buradayız

Anlayarak Hızlı Okuma Teknikleri

Bu kitap bir Eğitim-Uygulama kitabıdır. Beyin temelli öğrenme kuramının savunucusu Donald Olding HEBB, nörofizyoloji çalışmaları yaparak bu öğrenme modeline öncü olmuştur. Beyin temelli öğrenmede; insan beyninin yapısına uygun bir şekilde yapılan uygulamalarla öğrenmenin kolayca gerçekleşmesini sağlamaktadır.

  • Hızlı Okuma Teknikleri
  • Anlayarak Hızlı Okuma
  • Neden Yavaş Okuyoruz?